22 september 2022

Trainingsdag Duurzaam Inzetbaar 45+

Bureau ASD

Vragen? Neem gerust contact op.

Neem contact op

Hoe aantrekkelijk zijn medewerkers van 45+ voor de interne en externe arbeidsmarkt? Op een trainingsdag over dit thema hebben Defensiemedewerkers zelf hun 45+ workappeal getest. De training is mogelijk gemaakt met DIY-subsidie (Duurzaam Inzetbaar Yourself).

Belangrijk om met ons team te bespreken wat de ontwikkelingen in ons werk betekenen voor 45+ medewerkers

Bekijk wat deelnemers aan de trainingsdag Duurzaam Inzetbaar 45+ vertellen in de video:

 

 

Afbeelding: DefensieFotografie NLD

Heb je een vraag? Of werk je bij Defensie en heb jij een goed idee voor een project?

Contact

Deze website maakt gebruik van cookies
We gebruiken cookies voor de werking van deze website, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Pas hieronder je voorkeuren aan en klik vervolgens op OK om akkoord te gaan met deze cookies.

Cookie settings